Giacobbe Akono z Valdštejnských lip " KUBÍ " Klubová výstava ČKRR Orlík- V1 CAC
Giacobbe Akono z Valdštejnských lip " KUBÍ " Klubová výstava ČKRR Orlík- V1 CAC
  • 24.8.2013   NVP Mladá Boleslav      Vladimír Piskay (SK)                                          VN1, tř.baby

  • 31.8.2013    KV Orlík                          John Sigwe Berg (NO)                                      VN (TOP 5)

  • 1.9.2013      KV Orlík                          Janet Wang (JAR)                                                 VN4

  • 21.9.2013    SVRR KCHRR Luková     Š.Štusáková (CZ)                                                  VN3

  • 12.10.2013   KVP Litoměřice               Libuše Ubrová (CZ)                                              VN1

  • 2.11.2013     MVP Praha                     Petr Řehánek (CZ)                                          VN2tř.dorostu

  • 3.11.1013      MVP Praha                      Lenka Frnčová (CZ)                                                VN2

  • 24.1.2014   CACIC Glogow (PL)         Muntean Petru (ROM)                       V1, zwyciezca mlodziezy
  • 22.2.2014  CACIB Brno                     Gabriela Ridarčíková (SK)                                       V3
  • 3.2.2014    CACIB Brno                     Gavrilova Yana (RU)                                                 V2
  • 2.3.2014    CACIB Drzonków (PL)     Alexander Skryňski (PL)                     V1, wyciezca mlodziezy
  • 13.4.2014    CAC Czestochowa (PL) Jadwiga Niciewicz (PL)                      V1,zwyciezca mlodziezy
  • !! splněny podmínky k udělení titulu POLSKÝ JUNIOR ŠAMPION !!
  • 26.4.2014  CACIB Budějovice         Stanislava Janická (CZ)                                             V
  • 3.5.2014    CACIB Praha                   Martina Viktorinová (CZ)                                   V 1  CAJC
  • 24.5.2014  CACIB Litoměřice           Gabriela Ridarčíková (SK)                                       V4
  • 27.7.2014    KWP Bedzin (PL)             J.Ablamowicz (PL)                                                  V2
  • 6.9.2014     KV ČKRR Orlík               Monika Pehr (De)                                                     V
  • !! 2.místo nejkrásnější hlava pes !!
  • 7.9.2014      KV ČKRR Orlík               Karin van Klaveren (De)                                         V3
  • 20.9.2014   CACIB Budějovice         Milan Bíroš (SK)                                                      V3
  • 11.10.2014    KV Litoměřice               Josef Němec (CZ)                                          V1, vítěz třídy
  • 23.10.2014   CAC Brno                     L.Frnčová (CZ)                                                          V
  • 24.10.2014   EDS Brno                     Malo Alcrudo Rafael (ESP)                                     V, TOP 6
  • 1.11.2014     CACIB Praha                  Jan Coppens (NL)                                                    V5
  • 2.11.2014    CACIB Praha                  Zaza Omarov (GE)                                                    V3

  • 3.1.2015     CAC Brno                       Jaroslav Matyáš (SK)                                                 V
  • 7.2.2015     CACIB Brno                   Věra Dvořáková (CZ)                                                 V
  • 8.2.2015    CACIB Brno                    Leszek Salamon (PL)                                         V2, res.CAC
  • 14.2.2015   KWP night Bydgoszcs (PL) Anna Kochan (PL)             V1, CWC, BestMale,BOB,res.BIG
  • 15.2.2015   KWP Bydgoszcz (PL)     Wojciech Biurski (PL)                                                V3
  • 2.5.2015    CACIB Praha                   Ivana Roubalová (CZ)                                              V3
  • 14.6.2015   CAC KWP Jelenia Gora (PL) Janusz Zacharewicz (PL)                               V1, CWC
  • 20.6.2015  CAC Klatovy                  Ludmila Pavlíková (CZ)                                              V4
  • 18.7.2015    CAC Mladá Boleslav     Andrej Brabletz (PL)                                                   V
  • 8.8.2015    CACIB Užgorod (UA)     Weron Grzegorz (PL)                                      V1, CAC, CACIB
  • !! Giulia a Giacobbe 3.místo v soutěži nejlepší pár !!
  • 8.8.2015    Spec.výstava loveckých plemen Z.V.Olejnikova (UA)                     V1, CAC,Nejlepšípes
  • 9.8.2015    CACIB Užgorod (UA)   Sergej Vanža (SK)                              V1,CAC,CACIB,BOB,res.BIG
  • !! Giulia a Giacobbe 3.místo v soutěži nejlepší pár !! 
  • 29.8.2015  CACIB Mladá Boleslav   Marko Lepasaar (EE)                                                  V
  • 5.9.2015    KV ČKRR Orlík                Liz Storey (UK)                                                      V TOP 7
  • !! 3.místo nejlepší ridge !!
  • 6.9.2015    KV ČKRR Orlík                Helen Mansfield (UK)                                             V TOP10
  • 19.9.2015  CAC Brno                         Viera Staviarska (SK)                                                 V3
  • 10.10.2015 CACIB Budějovice           Inge Eberstaller (AT)                                                  V4

  • 14.5.2016  KV ČKRR Horka na Moravě Snězka Kuralt (SLO )                                          V1 CAC
  • !! KLUBOVÝ ŠAMPION ČKRR!! 
  • 16.7.2016   CAC Mladá Boleslav        Stanislava Janická (CZ)                                             V3 
  • 3.9.2016   KV ČKRR Orlík                  Vanessa Moyano (ESP)                                           V, TOP 7 
  • !! 2.místo nejkrásnější hlava pes !! 
  • 4.9.2016   KV ČKRR Orlík              Rafael Malo Alcrudo (ESP)                                          V1,CAC 
  • 29.10.2016   CACIB Praha                Long-Doyle Ann (IRL)                                               V1,CAC 
  • 30.10.2016   CACIB Praha                Wendy Baker (AUS)                                             V2, res. CAC 

  • 17.6.2017   ČKRR Club Show          E. Hammerschmid (AT )                                        Excellent 1 - CAC
  • 24.6.2017  CACIB Brno                    Hana Ahrens (A)                                                  Excellent 3     
  • 12.8.2017 CACIB Mladá Boleslav      G. Ridarčíková                                                Excellent 2, res.CAC 



Giacobbe Akono z Valdštejnských lip " KUBÍ " Klubová výstava ČKRR Orlík- V1 CAC
Giacobbe Akono z Valdštejnských lip " KUBÍ " Klubová výstava ČKRR Orlík- V1 CAC